Iniekcja krystaliczna w budownictwie – poznaj szczegóły tego procesu!

Po wyschnięciu budynku wykonawca może skorzystać z okazji i zabezpieczyć ściany fundamentowe i płytę przed uszkodzeniem przez wodę, nakładając produkty hydroizolacyjne na ściany i podłogi takie jak iniekcja krystaliczna. To najlepszy moment, aby temu zaradzić, ponieważ nie ma potrzeby zabezpieczania wykończonych ścian i podłóg w trakcie ich aplikacji.

Czy Iniekcja krystaliczna jest tylko w budownictwie? Nie – iniekcja krystaliczna także wykorzystywana jest w medycynie. Do każdego wstrzyknięcia należy używać nowego sprzętu i nie należy go udostępniać ani ponownie wykorzystywać. Zmniejszy to ryzyko uszkodzenia żył, infekcji przenoszonych przez krew, takich jak wirusowe zapalenie wątroby typu C i HIV, a także innych rodzajów infekcji krwi, skóry i serca.

Wszystkie leki należy zamienić w płyn do wstrzykiwania. Metę krystaliczną można rozpuścić w samej wodzie, z ogrzewaniem lub bez (tj. Gotowania). Używanie ciepła do gotowania leków może pomóc w ich rozpuszczeniu i zmniejszyć ryzyko infekcji niektórymi wirusami i bakteriami, które mogą być obecne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *