Drink i koktajl bar Warszawa

Najpopularniejszym typem otwieracza do butelek jakie muszą mieć koktajl bary Warszawa, który widzisz w domu, jest otwieracz korkowy. Ten podstawowy otwieracz ma prostokątny lub okrągły otwór na jednym końcu kawałka metalu i wystarczająco dużą płytkę, którą można chwycić między kciukiem a palcem wskazującym na końcu. Wiele barów takich jak koktajl bar Warszawa z nich korzysta.


Częściej przy prętach znajdują się otwieracze prędkości lub ostrza prętów. Posiadają otwór na kciuk na jednym końcu i wycięcie na skrzynkę na listy na drugim, co umożliwia barmanowi wyciąganie butelek z piwem z lodu i szybkie odkręcanie zakrętek. Oferują nieco więcej elegancji niż przeciętny otwieracz do korka.
Na rynku dostępnych jest również niezliczona ilość otwieraczy do wina, od korkociągów i otwieraczy wielofunkcyjnych po elektryczne otwieracze do wina. W zależności od napojów, które sprzedajesz w swoim barze koktajlowym, możesz wolić wybierać otwieracze w oparciu o ich konstrukcję, zamiast maksymalizować wydajność za pomocą ostrza barowego i otwieraczy elektrycznych.

Chociaż narzędzia do wyciskania soków jakie ma koktajl bar Warszawa są bardziej niezbędne w barach z sokami, w barach koktajlowych nadal mają kluczowe znaczenie. Jak inaczej dodasz te fantazyjne dodatki i dodatkową skórkę do swoich napojów? Cytrusy to łatwy sposób na dodanie smaku i orzeźwienia do koktajli, jednocześnie nadając tradycyjnym napojom niepowtarzalny charakter.


Różne marki mają różne projekty sokowirówek i zesterów. Ostatecznie potrzebujesz narzędzi, które potrafią otrzeć skórkę z owoców (takich jak cytryny, limonki i pomarańcze) i skutecznie wycisnąć sok. Niektóre narzędzia mogą nawet robić jedno i drugie. Na rynku dostępne są sokowirówki elektryczne; jednak prawdopodobnie najlepiej będzie zaopatrzyć się w osobne sokowirówki i zestery jakie powinien mieć każdy koktajl bar Warszawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *