Sprawdź ofertę na sukienki i spodnie ciążowe!

Yay – jesteś w ciąży! Gratulacje mamo! Cóż za ekscytująca podróż, w którą się wybierasz. Prawdopodobnie jesteś też trochę oszołomiony zmianami zachodzącymi w twoim ciele i codziennie zadajesz pytania typu: „Czy to normalne?”, „Czy to powinno się dziać?”, „Co zrobić, gdy…”. Wkrótce będziesz także pytać: „Kiedy muszę kupować ubrania ciążowe, takie jak bluzki i spodnie ciążowe?”. Zapytaj ekspertów!

Jednym z pierwszych pytań, które większość kobiet zadaje sobie podczas robienia pierwszego sklepu dla kobiet w ciąży, jest – „jakiego rozmiaru potrzebuję gdy kupuję pierwsze spodnie ciążowe?” To powszechne nieporozumienie, że musisz dopasować rozmiar, aby dostosować się do rosnącego guza. Jednak wszystkie dobre ubrania ciążowe są zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim rosnącym brzuchu! Dlatego zawsze zalecamy rozpoczęcie od rozmiaru sprzed ciąży. Ten rozmiar powinien Cię przetrzymać do końca. W miarę postępu ciąży, jeśli zauważysz, że niewielkie zatrzymanie płynów oznacza, że ​​musisz zwiększyć rozmiar, niech tak się stanie! Pamiętaj również, że w przypadku wszystkich ubrań rozmiary poszczególnych marek mogą się nieznacznie różnić, więc zawsze najlepiej dokładnie sprawdzić swoje wymiary z naszą tabelą rozmiarów. Możesz zauważyć, że czujesz się trochę bardziej wzdęty lub że przez pierwsze 3 miesiące w twoim ciele naprawdę nie ma żadnych zmian. Możesz nawet patrzeć w lustro każdego dnia, zastanawiając się, czy twój brzuch rośnie, czy po prostu zjadłeś za dużo na kolację poprzedniego wieczoru i nie mieścisz się w Twojej nowe ciążowe spodnie.

Najlepszą rzeczą do zrobienia jest przyjmowanie każdego dnia takim, jaki nadchodzi i nie stresuj się tym, czy twoja ciąża jest „normalna” – co w ogóle oznacza normalność? Zwykle pierwszą rzeczą, z której wyrośniesz, są spodnie. Jeśli zaczynasz czuć, że pas twoich spodni wbija się, gdy twoja talia się rozszerza, ale nie jesteś pewna, czy jesteś jeszcze gotowa na spodnie ciążowe, być może para legginsów jest dobrym miejscem na rozpoczęcie. Dopasowana koszulka ciążowa lub bezszwowa koszulka to kolejny pomysł, aby zapewnić dodatkowe wsparcie. Nasze bluzki ciążowe i spodnie ciążowe są również zaprojektowane z dodatkową długością, dzięki czemu są idealne do nakładania warstw na spodnie, które nie są tak wygodne jak kiedyś, lub na rozpięte spodnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *