Meble na wymiar i funkcjonalne kuchnie Wejherowo

Wiele osób jest zdezorientowanych, czy wybrać gotowe meble, czy kuchnie Wejherowo na zamówienie, szafy, modułowa kuchnia, telewizor itp. Często pytają, dlaczego meble na zamówienie są kosztowne w porównaniu z meblami dostępnymi w sklepach meblowych. Pomyśleliśmy o tym, aby wyjaśnić, jakie są główne różnice między meblami gotowymi a wykonanymi na zamówienie. MR jest odporny na wilgoć, podczas gdy gatunek BWR to wodoodporna sklejka. BWR ma lepszą jakość niż klasa MR.

Gotowe kuchnie Wejherowo dostępne na rynku wykonane są z 80% płyty wiórowej (płyty z proszku drzewnego), a zastosowany laminat to 0,3 lub 0,4, który nazywa się laminatem papierowym, a wiązanie krawędzi odbywa się na krawędziach, które są bardzo chudy. Większość mebli kuchennych, które widzisz w jakimkolwiek sklepie meblowym w Wejherowie, jest produkowana w ich fabrykach, a większość z nich nie używa warstw komercyjnych, ponieważ ich ilość jest w tysiącach.

Kuchnie Wejherowo, które wykonuje stolarz, są wykonane z warstwy komercyjnej BWR lub MR. Istnieje różnica w cenie obu, ale jakość mebli, które wykonuje stolarz, jest bardzo dobra, a trwałość przez długi czas ze względu na dobrą jakość warstwy. I nawet Ty możesz wybrać rodzaj warstwy, kolor laminatu, aby stworzyć meble na zamówienie. Stolarze i projektanci wnętrz w Polsce często określają sklejkę klasy BWR jako warstwę morską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *